3. klase

Ikdienā nepieciešams: penālis, 2 zilas pildspalvas( ne dzēšamās), melna pildspalva, 2 parastie zīmuļi, krāsainie zīmuļi (12 krāsas),  lineāli – 15cm un 30cm, dzēšgumija, zīmuļasināmais ar vāciņu, A4 mape.

Piezīmes: uz mācību piederumiem uzrakstāms skolēna vārds vai kāda cita piederības zīme; burtnīcu un grāmatu vāciņi, grāmatzīmes; skolotāja pirks – līniju un rūtiņu burtnīcas, kladi – vārdnīcu angļu valodai.

Mācību priekšmets Mācību piederumi
Angļu valoda 1 līniju burtnīca , A4 mape
Mūzika A4 mape ar ātršuvēju, nošu burtnīca
Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas flomāsteri, melns marķieris