Adaptācijas diena

04.09.2023.

18:00

Demo skola 10, Demo ciems, Latvija

Sarunu festivāls LAMPA ir vieta brīvai un cieņpilnai domu apmaiņai, vērtīgām sarunām, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt.

FESTIVĀLA NORISE

????Festivāls notiks 20.-21. augustā tiešsaistē un, cerams, arī klātienē Cēsu pilsētvidē.
????Ja dotajā brīdī epidemioloģiskā situācija būs labvēlīga, lai satiktos un sarunātos klātienē, festivāla norises vietas atradīsies dažādās Cēsu pilsētas vietās ar kājām sasniedzamā attālumā.
????Tās iekārtosim parkos, skvēros, pagalmos un citviet, kur iespējams svaigā gaisā piedzīvot festivāla atmosfēru.
????Esam par drošām sarunām tāpēc kopā ar jums ievērosim visus tobrīd spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus un veselības drošības noteikumus.
????Visi festivāla pasākumi būs skatāmi festivāla mājaslapā, bet daļa no tiem arī citās platformās, tostarp Facebook un populārākajos Latvijas ziņu portālos.

VIRSTĒMA

Laikā, kad cilvēki kļūst aizvien asāki savos viedokļos un attieksmē vienam pret otru, par šī gada LAMPAS virstēmu izvirzām CIEŅU, jo esam pārliecināti, ka saruna bez cieņas kļūst par cīņu.

KĻŪSTI PAR BRĪVPRĀTĪGO

LAMPU ik gadu kopā veido simtiem organizāciju un tūkstošiem cilvēku, un arī šogad kopā ar ilggadīgo festivāla brīvprātīgo programmas atbalstītāju “Latvijas Finieris” aicinām ikvienu, kam rūp festivāla vērtības un misija, kļūt par festivāla brīvprātīgo palīgu.
Pieteikties var līdz 7. jūlijam  https://festivalslampa.lv/lv/lampas-brivpratigie-paligi
LAMPA bija un būs visiem pieejama jebkurā formātā BEZ MAKSAS.