26.05.2024.

22. maijā 2. a un 2. b klases devās mācību ekskursijā, lai vairāk iepazītu savu novadu. Skolēni izstaigāja “Lustiņdruvas” dabas taku, kur bija iespējams: vingrot Meža Vingrotavā, izstaigāt šķēršļu takas, runāt pa pasaulē vienīgo Meža Telefonu, izbaudīt nošļūcienu trošu atrakcijā, uzzināt, kas ir Kukaiņu Viesnīca un, kas tajā dzīvo. Ekskursanti apmeklēja arī saimniecību “Dīķkalni”, kur iepazinās , kā no sēkliņām tiek audzēti egļu stādi. Cienājās ar saimnieku Jutas un Jura ceptajām, gardajām picām. Tālāk ceļš veda uz mini zoo lauku sētā “Rudzīši”. Skolēni varēja apskatīt dažādus mājputnus – vistas, tītarus, dažādu šķirņu pīles un zosis. Mini zoo mīt arī cūkas, aitas un kazas, truši. Ekskursija noslēdzās ar Ērģemes pilsdrupu apskati.