10.05.2024.

Visu mēnesi aktīvi sportoja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 2. klašu skolēni.

21. aprīlī dalība Valga – Valka City Run skrējienā. Godalgotas vietas ieguva:

1. vieta – Alisa Dubenskaja un Miks Rudzītis
  2. vieta – Gabriela Zandersone
  3. vieta – Sofija Špiņova un Toms Ramiro Strumpe

Par piedalīšanos skrējienā visi dalībnieki saņēma medaļas ar skrējiena simboliku.

24. aprīlī otro klašu skolēni devās uz projekta “Sporto visa klase” stafešu sacensībām. Mūsu grupā sacentās pavisam sešas komandas no Smiltenes, Jaunpiebalgas un Valkas. Skolēni guva pirmo sacensību pieredzi, mācījās just līdzi un uzmundrināt savējos! Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas komandas ieguva 2., 3., 4. vietu! Priecājamies!

26. aprīlī piedaloties Olimpiskās stundas tiešraidē skolēni guva ieskatu par vienu no Olimpiskajiem simboliem – Olimpisko lāpu un piedalījās Vislatvijas vingrošanā.

Ar dalību novada pavasara krosā noslēdzās Olimpiskais mēnesis. Visi skolēni veiksmīgi startēja, uzlabojot savus rezultātus. Godalgotas vietas ieguva:

1. vieta – Gabriela Zandersone un Miks Rudzītis
  2. vieta – Milana Marmazova un Toms Ramiro Strumpe