13.02.2024.

2.a un 2.b klases skolēni piedalās Latvijas Valsts Meži izziņas programmas “Egle svin” aktivitātēs, lai papildinātu mācību procesu, dotos dabā, radītu un atklātu. Projekta informatīvais materiāls veiksmīgi tiek integrēts mācību procesā.
Veiktās aktivitātes: Egles vārda dienas svinēšana 24.janvārī, dzimtas koka zīmēšana, iepazinām egles māsīcas/vairākas skuju koku sugas, minējām krustvārdu mīklu – vārdu paslēpes.
Noskaidrojām, no kuras valsts uz Latviju atceļojis skuju koks – duglāzija.
Vizuālās mākslas stundā apgūstot tēmu “Vides objekti” kļuvām par inženieriem. Savācām dabas materiālus un dodot otro dzīvi citiem materiāliem, izgatavojām tiltus, transporta līdzekļus, lai mazā sēkliņa nokļūtu Latvijā.
Veicam eksperimentu un palīdzam LVM noskaidrot, vai saņemtās sēklas ir dīgstspējīgas. Katrs skolēns podiņā iesēja hemlokegles sēkliņas. Pēc mēneša redzēsim, cik sēkliņas ir izdīgušas. Uzlabojoties laika apstākļiem, vēl veiksim aktivitātes mežā – dosimies koku mizu nospiedumu medībās, skuju koku pētīšanā skolas apkārtnē.

Galerija