14.11.2023. Sports

9.novembrī Arēnā Rīga tika atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) īstenotā Vislatvijas projekta skolēniem ”Sporto visa klase” desmitā – jubilejas – sezona. Atklāšanas pasākumā kopā pulcējās ap 6000 projekta dalībniekiem ar saviem skolotājiem, kā arī dažādiem viesiem, lai kopā svinētu jaunās sezonas sākumu un projekta desmitgades svētkus! Projektā svinīgi tika uzņemtas 94 jaunas klases un apbalvoti LOK specbalvu ieguvēji par aktivitāti 9.sezonas laikā. 2023./2024.mācību gadā projektā ”Sporto visa klase” piedalās 317 klases jeb 6400 otro līdz sesto klašu skolēni no 35 pašvaldībām.
Grandiozajā atklāšanas pasākumā no Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas piedalījās 2.a, 2.b., 2.c un 3.b klase kopā ar savām audzinātājām un vecāku pārstāvjiem.Prieks, saviļņojums, pozitīvas emocijas visa pasākumā laikā! Par atbalstu paldies sakām pašvaldībai, skolas vadībai, vecākiem.

Galerija